مقایسه‌ی بسته‌های پشتیبانی پرستاشاپ

آیا برای فروشگاه پرستاشاپی خود نیاز به پشتیبانی دارید؟

شما همچنین می‌تونید با استفاده از آموزش‌های متعدد موجود و بخش پرسش‌ها اقدامات لازم برای نگه‌داری و پشتیبانی سایت فروشگاه پرستاشاپی خودتون رو بر عهده بگیرید و با هر سختی‌ای که شده مشکلات رو برطرف کنید یا تغییرات و تحلیل‌های لازم برای بهبود فروشگاه اینترنتی‌تون رو انجام بدید.

یا اینکه باز هم می‌تونید این کارها رو به متخصصان ما بسپرید و بهترین و سریع‌ترین خدمات رو به صورت حرفه‌ای و بی‌نقص دریافت کنید و در عوض وقت‌تون رو صرف تنظیم و پیشبرد سیاست‌های فروش و جذب مشتری و افزایش فروش نمایید.

چطور سفارش بدم؟

بسته‌های مختلف پشتیبانی بر اساس ساعت در ادامه لیست شده‌اند که شما با توجه به نیازتون (و مشورت با ما قبل از خرید هر بسته)، بسته مورد نیازتون رو خریداری می‌کنید.

با خرید هر بسته شما در الویت اول خدمات و پشتیبانی ما قرار می‌گیرید و با استفاده از سیستم تیکت ۲۴ ساعت و ۷ روز هفته می‌تونید درخواست‌های خودتون رو مطرح و یا پیگیری کنید و از روند کار مطلع بشید. ما معمولاً کمتر از ۲۴ ساعت به درخواست‌های عمومی پاسخ می‌دیم و درخواست‌های اورژانسی رو در کوتاه‌ترین زمان ممکن بررسی می‌کنیم.


بسته‌های پشتیبانی و نگهداری

ضروری۱۹۹ هزار تومانپایه۴۹۹ هزار تومانحرفه‌ای۷۹۹هزار تومانویژه۲۳۹۹ هزار تومان
سفارشسفارشسفارشسفارش
مدت زمان پشتیبانیزمان انجام هر اقدامی به صورت دقیق محاسبه می‌شود و از طریق سیستم تیکت به اطلاع شما می‌رسد.۲ ساعت۵ ساعت۱۰ ساعت۳۰ ساعت
تیکتینگ آنلاینامکان ثبت تیکت ۲۴ ساعت ۷ روز هفته    
پشتیبانی ۵ روز در هفتهتیکت‌ها از شنبه تا چهارشنبه بررسی و پاسخ داده می‌شود.    
شخصی سازیویرایش یا اصلاح عملکرد بخش فروشگاهی و مدیریت    
شخصی سازی گرافیکیتغییرات و اصلاحات لازم ظاهر بخش فروشگاهی    
هدیهنصب فونت ایران‌سنس نسخه قانونی و همراه لایسنس مخصوص فروشگاه شما    
بررسی سئو بررسی و راهنمایی جهت رعایت موارد ضروری و مورد نیاز سئوی فروشگاه آنلاین    
پشتیبانی ۷ روز هفتهتیکت‌ها ۷ روز هفته در کوتاه‌ترین زمان ممکن بررسی و به آن‌ها پاسخ داده می‌شود.    
پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعت ۷ روز هفته    
 سفارشسفارشسفارشسفارش

سوالات متداول

۱. آیا پکج‌ها ماهانه هستند؟

خیر. شما به مدت یک سال فرصت دارید که از ساعات پشتیبانی خود استفاده نمایید. برخی مشتریان پکج‌ها را خریداری نموده ولی بلافاصله از آن‌ها استفاده نمی‌کنند؛ آن‌ها این خدمات را برای مواقع ضروری حفظ می‌کنند تا در صورت بروز هر مشکلی سریعاً بتوانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.


۲. اگر زمان پشتیبانی من به پایان برسد چه اتفاقی می‌افتد؟

می‌توانید یک پکج دیگر تهیه نمایید.


۳. آیا تنها موارد ذکر شده در بسته‌ها به عنوان پشتیبانی ارائه می‌گردند؟

خیر. موارد لیست شده تنها بخشی از مهم‌ترین خدمات مورد نیاز و ضروری هر فروشگاه اینترنتی (پرستاشاپی) است که به عنوان نمونه بیان شده‌اند. جهت اطلاع از امکان‌پذیری انجام خدمات دیگری که لیست نشده‌اند می‌تونید از طریق سیستم تیکت اطلاعات لازم را کسب کنید. 


۴. آیا با انجام هر یک از خدمات لیست شده در هر پکج، از ساعت پشتیبانی کاسته می‌شود؟

برای مواردی که نیازمند انجام اقداماتی بر روی سایت هستند زمان صرف شده توسط کارشناسان ما از زمان پشتیبانی شما کسر می‌شود. برای مواردی از قبیل پاسخگویی تیکت زمانی کسر نمی‌شود.


۵. زمان چطور محاسبه می‌شود؟

با توجه به تجربه و تخصص کارشناسان ما، هر اقدامی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بهینه‌ترین حالت انجام می‌شود. با توجه به این موضوع از زمان شروع عملیات درخواستی تا لحظه‌ی پایانی، زمان صرف شده محاسبه شده و از طریق تیکت به صورت کامل به اطلاع شما می‌رسد. قبل از انجام هر اقدامی زمان تقریبی به شما اعلام خواهد شد و در صورت تایید اقدام لازم صورت می‌گیرد.


۶. در صورت انجام نشدن درخواست آیا باز هم از زمان کسر می‌شود؟

در صورتی که به دلایل مختلفی از جمله محدودیت هاست، قالب، ماژول، هسته‌ی پرستاشاپ و... امکان اجرای درخواست شما وجود نداشته باشد، تنها ۵ دقیقه به منظور بررسی از زمان شما کسر می‌گردد. این موضوع قبل از شروع بررسی به اطلاع شما می‌رسد و در صورت تایید انجام می‌شود.


۷. اگر در پکج‌های ضروری و پایه در روزهای پنج‌شنبه و جمعه مشکلی پیش بیاید تیکت پاسخ داده نمی‌شود؟

ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که تمام تیکت‌ها را ۷ روز هفته ۲۴ ساعته بررسی نماییم. اما برای پکج‌های ضروری و پایه تضمینی برای پاسخ‌گویی در روزهای پنج‌شنبه وجمعه وجود ندارد؛ چرا که مشتریان پیکج‌های حرفه‌ای و ویژه در الویت پاسخ‌گویی ۲۴/۷ قرار دارند.


۸. آیا این بسته‌ها شامل خدمات پشتیبانی ماژول‌ها و قالب‌های شخص ثالث (به غیر از پیش‌فرض پرستاشاپ) هم می‌شوند؟

با توجه به اینکه ماژول‌ها و قالب‌های ایرانی اغلب کد شده هستند، در موارد معدودی قادر به خدمات رسانی برای آن‌ها هستیم. برای قالب‌ها و ماژول‌های کد نشده نیز در حد محدودی می‌توانیم خدماتی را به شما ارائه کنیم. بهترین راه برای گرفتن خدمات برای ماژول‌ها و قالب‌های شخص ثالث، استفاده از خدمات و پشتیبانی خود طراح است.

برای اطلاع از اینکه برای ماژول یا قالب مورد نظر شما خدماتی از جانب فصل اول ارائه می‌شود یا خیر، حتماً قبل از سفارش، از طریق تیکت درخواست خود را اعلام بفرمایید.


۹. جواب سوال شما اینجا نیست؟

هر سوالی دارید می‌توانید با استفاده از سیستم تیکت آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید.


کد QR

مقایسه 0