پشتیبانی فروشگاه اینترنتی پرستاشاپی

مقایسه‌ی بسته‌های پشتیبانی پرستاشاپ

آیا برای فروشگاه پرستاشاپی خود نیاز به پشتیبانی دارید؟

شما همچنین می‌تونید با استفاده از آموزش‌های متعدد موجود و بخش پرسش‌ها اقدامات لازم برای نگه‌داری و پشتیبانی سایت فروشگاه پرستاشاپی خودتون رو بر عهده بگیرید و با هر سختی‌ای که شده مشکلات رو برطرف کنید یا تغییرات و تحلیل‌های لازم برای بهبود فروشگاه اینترنتی‌تون رو انجام بدید.

یا اینکه باز هم می‌تونید این کارها رو به متخصصان ما بسپرید و بهترین و سریع‌ترین خدمات رو به صورت حرفه‌ای و بی‌نقص دریافت کنید و در عوض وقت‌تون رو صرف تنظیم و پیشبرد سیاست‌های فروش و جذب مشتری و افزایش فروش نمایید.

چطور سفارش بدم؟

بسته‌های مختلف پشتیبانی بر اساس سکه در ادامه لیست شده‌اند که شما با توجه به نیازتون (و مشورت با ما قبل از خرید هر بسته)، بسته مورد نیازتون رو خریداری می‌کنید.

با خرید هر بسته شما در الویت اول خدمات و پشتیبانی ما قرار می‌گیرید و با استفاده از سیستم تیکت ۲۴ ساعت و ۷ روز هفته می‌تونید درخواست‌های خودتون رو مطرح و یا پیگیری کنید و از روند کار مطلع بشید. ما معمولاً کمتر از ۲۴ ساعت به درخواست‌های عمومی پاسخ می‌دیم و درخواست‌های اورژانسی رو در کوتاه‌ترین زمان ممکن بررسی می‌کنیم.


بسته‌های پشتیبانی

ضروری- پایه- حرفه‌ای-
سفارش سفارش سفارش
میزان پشتیبانیبا انجام هر اقدامی، میزان سکه‌ی مصرفی به صورت دقیق محاسبه می‌شود و از طریق سیستم تیکت به اطلاع شما می‌رسد. ۳۰۰ سکه ۵۵۰ سکه ۹۰۰ سکه
تیکتینگ آنلاینامکان ثبت تیکت ۲۴ ساعت ۷ روز هفته      
پشتیبانی ۵ روز در هفتهتیکت‌ها از شنبه تا چهارشنبه بررسی و پاسخ داده می‌شود.      
شخصی سازیویرایش یا اصلاح عملکرد بخش فروشگاهی و مدیریت      
شخصی سازی گرافیکیتغییرات و اصلاحات لازم ظاهر بخش فروشگاهی      
هدیهنصب فونت ایران‌سنس نسخه قانونی و همراه لایسنس مخصوص فروشگاه شما      
بررسی سئو بررسی و راهنمایی جهت رعایت موارد ضروری و مورد نیاز سئوی فروشگاه آنلاین      
پشتیبانی ۷ روز هفتهتیکت‌ها ۷ روز هفته در کوتاه‌ترین زمان ممکن بررسی و به آن‌ها پاسخ داده می‌شود.      
پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعت ۷ روز هفته      
  سفارش سفارش سفارش

سوالات متداول

۱. آیا بسته‌ها ماهانه هستند؟

خیر. شما به مدت یک سال فرصت دارید که از بسته‌ی پشتیبانی خود استفاده نمایید. برخی مشتریان بسته‌ها را خریداری نموده ولی بلافاصله از آن‌ها استفاده نمی‌کنند؛ آن‌ها این خدمات را برای مواقع ضروری حفظ می‌کنند تا در صورت بروز هر مشکلی سریعاً بتوانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.


۲. اگر زمان پشتیبانی من به پایان برسد چه اتفاقی می‌افتد؟

می‌توانید یک بسته دیگر تهیه نمایید.


۳. آیا تنها موارد ذکر شده در بسته‌ها به عنوان پشتیبانی ارائه می‌گردند؟

خیر. موارد لیست شده تنها بخشی از مهم‌ترین خدمات مورد نیاز و ضروری هر فروشگاه اینترنتی (پرستاشاپی) است که به عنوان نمونه بیان شده‌اند. جهت اطلاع از امکان‌پذیری انجام خدمات دیگری که لیست نشده‌اند می‌تونید از طریق سیستم تیکت اطلاعات لازم را کسب کنید. 


۴. آیا با انجام هر یک از خدمات لیست شده در هر بسته، از میزان پشتیبانی کاسته می‌شود؟

برای مواردی که نیازمند انجام اقداماتی بر روی سایت هستند به نسبت مشخص سکه از بسته‌ی پشتیبانی شما کسر می‌شود. برای مواردی از قبیل پاسخگویی تیکت سکه‌ای کسر نمی‌شود.


۵. سکه‌ها چطور کسر می‌شود؟

بعد از اعلام هر درخواست در سیستم تیکت، معادل سکه‌ی مورد نیاز برای انجام آن به شما اعلام شده و در صورت تایید اجرا می‌شود. برای مثال درخواست راه‌اندازی گوگل آنالیتیکس برای فروشگاه پرستاشاپی در حالت معمول ۵۰ سکه از اعتبار پشتیبانی کسر می‌شود و باقی سکه‌ها قابل استفاده برای سایر درخواست‌ها خواهد بود.


۶. در صورت انجام نشدن درخواست آیا باز هم از سکه‌ها کسر می‌شود؟

در صورتی که به دلایل مختلفی از جمله محدودیت هاست، قالب، ماژول، هسته‌ی پرستاشاپ و... امکان اجرای درخواست شما وجود نداشته باشد، تنها ۱۵ سکه به منظور بررسی از اعتبار شما کسر می‌گردد. این موضوع قبل از شروع بررسی به اطلاع شما می‌رسد و در صورت تایید انجام می‌شود.


۷. اگر در بسته‌ی ضروری در روزهای پنج‌شنبه و جمعه مشکلی پیش بیاید تیکت پاسخ داده نمی‌شود؟

ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که تمام تیکت‌ها را ۷ روز هفته ۲۴ ساعته بررسی نماییم. اما برای بسته‌ی ضروری تضمینی برای پاسخ‌گویی در روزهای پنج‌شنبه وجمعه وجود ندارد؛ چرا که مشتریان بسته‌های پایه و حرفه‌ای در الویت پاسخ‌گویی ۲۴/۷ قرار دارند.


۸. جواب سوال شما اینجا نیست؟

هر سوالی دارید می‌توانید با استفاده از سیستم تیکت آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

فهرست

تنظیمات

برای افزودن این محصول به محبوب‌ها، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب