درباره‌ی ما

fasleaval.com

هدف گروه فصل اول آموزش‌ و هدایت کارآفرین‌ها، استارت‌-آپ‌ها و مدیران و ایجاد محیطی برای تبادل تجربیات و دیدگاه‌ها به قصد رشد کسب و کارهاست. برای رسیدن به این هدف ما راه‌اندازی و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی رو به صورت آموزش‌های ویدیویی و ترجمه‌ی مقالات تخصصی از مجلات و سایت‌های معتبر حوزه‌ی کسب و کار به اشتراک می‌ذاریم.

در آموزش‌های ویدیویی نحوه‌ی کار با سیستم‌های مدیریت محتوای متن باز (Open Source CMS) و رایگان از جمله پرستاشاپ و وردپرس رو به صورت کاملاً عملی و پروژه محور رو با هم می‌بینیم. در طول این مسیر مشکلات و سوالات‌تون رو می‌تونید در بخش پرسش‌ها مطرح کنید و همزمان اگر راه حلی برای مشکلات و سوالات بقیه دارید اون رو به اشتراک بذارید.

راه‌اندازی، مدیریت و سرپانگه‌داشتن و در نهایت به هدف رسیدن یک استارت-آپ علاوه بر پشتکار و توانایی‌های اعضای اون، نیاز به مطالعه‌ی مداوم داره. مقالات مربوط به کسب و کار از مجلات و سایت‌های معتبری از جمله Harvard Business Review و Entrepreneur.com ترجمه و روی سایت فصل اول قرار می‌گیره تا بتونه بخشی از این نیاز هر استارت-آپ‌ رو برطرف کنه.

علاوه بر این گروه فصل اول سعی می‌کنه محیطی پویا برای تبادل تجربیات تلخ و شیرین توسعه دهندگان، طراحان، مشاوران، مدیران، آدم فضایی‌ها و تمامی دست‌اندرکاران استارت-آپ‌ها باشه. بنابراین به اشتراک گذاشتن حتی یک تجربه می‌تونه جامعه‌ی استارت-آپی رو به بلوغ نزدیک کنه.


امیرحسین رضازاده

امیرحسین رضازاده

موسس فصل اول که مطالعه و فعالیت در استارت-آپ‌ها و موضوعات مربوط به کارآفرینی از علایقشه. رشته تحصیلیش الکترونیک بود که ترم سوم کارشناسی ارشد دانشگاه رو رها کرد و رفت دنبال آرزوها و علایقش. تو اوقات فراغتش هم فیلم و سریال می‌بینه. کارگردان مورد علاقه‌اش لارس فون تریه‌ است و سریال‌های Mad Men و House of Cards از سریال‌های محبوبش هستن. از موسیقی کلاسیک و الکترونیک هم بیشتر از بقیه‌ی سبک‌های موسیقی لذت می‌بره. در آخر هم باید گفت که بزرگ‌ترین تفریحش هم کار کردنه.

فهرست

تنظیمات

برای افزودن این محصول به محبوب‌ها، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب