قوانین و شرایط استفاده

قوانین و شرایط استفاده


۱. عمومی

دسترسی و استفاده از وب‌سایت، محصولات و خدمات موجود در وب‌سایت (به اختصار «خدمات») شامل قوانین، شرایط و هشدارهایی ( به اختصار «قوانین خدمات») است که در ادامه آمده است. استفاده از خدمات به معنی پذیرفتن و موافقت با تمامی قوانین خدمات است که این قوانین خدمات ممکن است با گذشت زمان تغییر پیدا کنند. شما می‌بایست این صفحه را به طور منظم بررسی نموده و به تغییرات احتمالی قوانین خدمات توسط ما توجه فرمایید. به این ترتیب استفاده مستمر شما از خدمات به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین خدمات است.

دسترسی به این وب‌سایت به صورت موقت مجاز است و ما حق هرگونه تغییر یا توقف ارائه خدمات را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌داریم. اگر این وب‌سایت به هر دلیلی در هر زمانی برای هر مدت زمانی خارج از دسترس قرار بگیرد ما مسئولیتی را نمی‌پذیریم. گاهی اوقات ممکن است ما دسترسی به برخی از بخش‌ها و یا کل وب‌سایت را محدود نماییم.

این وب‌سایت حاوی لینک‌هایی به سایر وب‌سایت‌ها است که توسط فصل اول مدیریت نمی‌شوند (به اختصار «سایت‌های لینک شده»). فصل اول هیچ کنترلی بر سایت‌های لینک شده نداشته و در قبال آن‌ها و یا در قبال هرگونه ضرر و خسارتی که ممکن است در اثر استفاده از آن‌ها موجب شود، هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد. استفاده‌ی شما از سایت‌های لینک شده شامل پذیرش قوانین و شرایط استفاده از خدمات موجود در هر سایت است.


۲. حفظ حریم خصوصی

قوانین حفظ حریم خصوصی ما، که مشخص کننده‌ی نحوه استفاده‌ی ما از اطلاعات شما است، از اینجا قابل دسترسی است. با استفاده از این وب‌سایت، شما توافق خود را با موارد ذکر شده در این قوانین حفظ حریم خصوصی اعلام می‌نمایید و شما تضمین می‌نمایید که کلیه‌ی اطلاعات ارائه شده توسط شما دقیق و به روز است. شما مسئول حفظ و به روز رسانی سریع اطلاعات خود به صورت دقیق و کامل هستید.


۳. ممنوعیت

هر گونه سوء استفاده از این وب‌سایت غیر قانونی است. موارد ذیل نباید توسط شما انجام پذیرد: ارتکاب و یا تحریک و تشویق یک جرم قانونی؛ انتقال یا توزیع یک virus/trojan/worm/logic bomb یا ارسال هر گونه مورد مشکوک، مخرب، به منظور دسترسی به اطلاعات محرمانه، انجام هر گونه مواردی که به هر نحوی توهین آمیز یا ناپسند و موهن باشد؛ هک کردن هر جنبه‌ای از خدمات؛ تخریب اطلاعات؛ ایجاد مزاحمت برای سایر مشتریان/کاربران/استفاده کنندگان؛ تجاوز به حریم و حقوق خصوصی افراد دیگر؛ ارسال هرگونه تبلیغات ناخواسته یا موارد تبلیغاتی که به صورت متعارف spam نامیده می‌شود؛ تلاش برای تاثیر گذاشتن بر عملکرد یا قابلیت هر گونه تجهیزات کامپیوتری که متعلق به وب‌سایت بوده و یا از طریق وب‌سایت دسترسی به آن ممکن است؛ نقض این قوانین شامل مصادیق محتوای مجرمانه مشمول قوانین جرایم رایانه‌ای محسوب می گردد. فصل اول موظف است هرگونه نقض قوانین مذکور را به مقامات اجرایی قانون ارائه و اطلاعات فرد مجرم را در صورت حایز شدن جرم، برای مقامات مذکور فاش نماید.

فصل اول در قبال ضرر و خسارت‌های احتمالی ناشی از حملات ناقض قوانین خدمات، ویروس‌ها و یا هرگونه موارد مضر حوزه‌ی فن‌آوری که ممکن است به تجهیزات رایانه‌ی شما، برنامه‌ها و نرم‌افزارهای رایانه‌ای شما، اطلاعات و یا سایر موارد خصوصی شما را در اثر استفاده از این وب‌سایت یا در اثر دانلود هرگونه فایل و مطلب موجود در آن یا هرگونه وب‌سایتی که به آن لینک شده است آسیب برساند، هیچ‌گونه مسئولیتی نمی‌پذیرد.

هر گونه سوء استفاده از سامانه‌های خودکار یا نرم‌افزاری به منظور استخراج داده از این وب‌سایت با اهداف تجاری، بدون مجوز ممنوع است. در صورت نقض این قانون، فصل اول حق هرگونه پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.


۴. مالکیت معنوی، نرم‌افزار و محتوا

حق مالکیت معنوی تمامی نرم‌افزار و محتوایی که بر روی این وب‌سایت و یا از طریق این وب‌سایت برای شما قابل دسترس است، شامل قانون حق تکثیر شده و به فصل اول تعلق دارد. ذخیره، چاپ و نمایش محتوا ارائه شده فقط برای استفاده شخصی مجاز است. هیچ‌گونه نشر، دستکاری، توزیع یا به عبارت دیگر بازتولید بخش یا نسخه‌ای از محتوای ارائه شده به شما در این وب‌سایت در هر قالب و اندازه مجاز نیست و هرگونه استفاده از این محتوا در هر شرکت و سازمان تجاری یا هر گونه تجارتی ممنوع است.

هرگونه ویرایش، ترجمه، مهندسی معکوس، decompile/disassemble یا تولید آثار/محصول/خدمات مشتق شده از هر نرم‌افزار یا اسناد ارائه شده به همراه ‌آن که توسط فصل اول تولید شده، ممنوع است. فصل اول و fasleaval.co علائم تجاری مربوط به فصل اول هستند. هیچ مجوز یا توافقی مبنی بر استفاده از این علائم به هر نحوی به شما اعطا نمی‌شود، و شما موافقت می‌نمایید که از این علائم یا هرگونه علائم مشابه جعلی، بدون اجازه‌ی کتبی فصل اول استفاده نکنید.


۵. محیط‌ های کاربری فصل اول


الف. ثبت نام

فصل اول در صورت مشاهده‌ی سوء استفاده از IP های (Internet Protocol addresses) پروکسی توسط هر کاربری جهت مخفی سازی استفاده از چندین شناسه کاربری، یا ایجاد اختلال در هر کدام از خدمات ما، حق بستن و ابطال آن شناسه‌ی کاربری را برای خود محفوظ می‌دارد.


ب. نظرات و دیدگاه

قبل از ارسال دیدگاه قوانین ذیل را در نظر داشته باشید:

۱- عدم رعایت قوانینی که در ادامه می‌آید، مانع تایید دیدگاه شده و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
۲- فصل اول در قبال دیدگاه‌های منتشر شده‌ی کاربران در سایت هیچ مسئولیتی ندارد. نمایش دیدگاه‌ها به هیچ وجه به معنی تایید صحت محتویات آن توسط فصل اول نیست. لذا تقاضا می‌کنیم براساس دیدگاه‌ها انتخاب و تصمیم‌گیری نفرمایید.
۳- از انجام موارد زیر خودداری نمایید:


- قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
- کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
- استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه
- بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت


۴- برای ارسال دیدگاه، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنند. در غیر اینصورت دیدگاه مورد نظر تایید نخواهد شد.
۵- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.
۶- با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آنها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.
۷- جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد، مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
۸- با توجه به ساختار بخش دیدگاه‌ها، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جداً خودداری نمایید.
۹- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
۱۰- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.
۱۱- قسمت دیدگاه‌های سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.
۱۲- تمام کاربران حق دارند دیدگاه‌های خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر دیدگاهی را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند دیدگاه‌خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان دیدگاه‌ها واگذار نماید.
۱۳- در بخش دیدگاه‎‎ها از ثبت و درج «قیمت» و یا اظهار نظر در خصوص قیمت امتناع ورزید.
۱۴- از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف محصول در دیدگاه‌های خود خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه دیدگاه‌ مبالغه آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.
۱۵- «نام کاربری» ارسال کنندگان دیدگاه‌ باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا دیدگاه‌هایی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.
۱۶- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در دیدگاه‌های خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.
۱۷- تنها دیدگاه‌هایی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
۱۸- کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش فصل اول را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت دیدگاه‌ها خودداری نمایید.
۱۹- کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در دیدگاه‌ها ثبت ننمایند و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جداً خودداری نمایند.
۲۰- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت دیدگاه‌ها ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در دیدگاه‌های خود خودداری نمایید.
۲۱- لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.
۲۲- لازم است کاربران دیدگاه‌های خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت دیدگاه‌های خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید دیدگاه‌های کاربران است.
۲۳- کاربران در نظر داشته باشند که فصل اول، ویرایش نگارشی دیدگاه‌های کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.


۶. قوانین فروش

با ثبت سفارش شما درخواست خرید یک محصول را به ثبت می‌رسانید و شامل قوانین و شرایط ذیل خواهید شد. تمامی سفارشات شامل تایید امکان‌پذیری و تایید قیمت سفارش می‌شوند.

زمان تحویل و انجام سفارشات با توجه به محصول متفاوت خواهد بود. در تمامی ضمانت‌ها در مورد زمان تحویل سفارشات باید تاخیرهای احتمالی ناشی از در نوبت قرار گرفتن یا شرایط فورس ماژور در نظر گرفته شود که ما در قبال آن هیچ‌گونه مسئولیتی را نمی‌پذیریم.

به منظور انجام ثبت سفارش در فصل اول شما باید دارای سن قانونی بالای 18 سال بوده و صاحب اصلی کارت اعتباری صادره از بانک‌های مورد قبول ما باشید. فصل اول حق رد هرگونه درخواست شما را برای خود محفوظ می‌دارد و همچنین حق بستن و ابطال شناسه کاربری شما را به صورت یک‌طرفه و به صلاحدید را برای خود محفوظ می‌دارد. در صورت تایید سفارش در طی تماس تلفنی و پس از تایید هویت شخص سفارش دهنده و سفارش گیرنده، سفارش مورد پردازش قرار می‌ گیرد. این مورد معمولاً توسط فصل اول انجام و شاید در برخی موارد توسط شخص ثالث انجام گیرد. زمانی‌که سفارش با شخص ثالثی ثبت گردد، فصل اول به عنوان نماینده یا هدایت کننده‌ی مسائل مربوط به سفارش بین شما عمل نمی‌کند و سفارش شامل قوانین و شرایط فروش شخص ثالث می‌گردد. شما همچنین متعهد می‌شوید تمام جزئیاتی که به ما ارائه می‌نمایید صحیح و دقیق هستند و شما مجاز به استفاده از کارت اعتباری استفاده شده برای پرداخت هزینه سفارش هستید. از آنجا که محصولات و خدمات ممکن است دچار نوسان قیمت شوند، تمامی قیمت‌های نمایش داده شده شامل  احتمال نوسان قیمت خواهند بود.

در صورت نصب قالب/ماژول روی دامنه‌ای به غیر از دامنه ثبت شده هنگام ثبت سفارش، تمام اکانت‌ها و سفارش‌ها به حالت تعلیق درخواهند آمد. برای رفع تعلیق نیاز است لایسنس دوم تهیه شود.

همچنین در صورت مشاهده ماژول، قالب، پلاگین و هر نوع افزونه‌ای از وب‌سایت‌های نال کننده (مانند پرستاتـــــولز و راســـــت‌چین و...) روی وب‌سایت کاربر، به دلیل به خطر افتادن ماژول‌ها، قالب‌ها و پلاگین‌های فصل اول و سانی‌تو، تمام حساب‌های کاربری ایشان در فصل اول و سانی‌تو غیرفعال خواهد شد و هیچگونه خدماتی به ایشان ارائه نخواهد شد.

الف. قرارداد ما

زمانی که شما سفارشی را ثبت می‌کنید، تا قبل از عملیات پرداخت هزینه و تایید پرداخت توسط ما، هیچ قراردادی بین فصل اول و شما وجود ندارد.


ب- قیمت گذاری

با وجود اهتمام ما مبنی بردادن اطلاعات صحیح و ذکر تمامی جزئیات، اطلاعات و قیمت‌ها در این سایت، با این وجود احتمال بروز خطا نیز وجود دارد. در صورتی که خطا و اشتباهی در قیمت محصولی که شما سفارش داده‌اید (در هر مرحله از سفارش که باشد) بیابیم به اطلاع شما رسانده و شما می‌توانید درخواست استرداد مبلغ اضافی را نموده و یا سفارش خود را ابطال نمایید. درصورتی که تماس با شما امکان پذیر نباشد، سفارش ابطال خواهد شد. اگر درخواست ابطال سفارش را بعد از پرداخت داشته باشید، هزینه به طور کامل به شما مسترد می‌شود. هزینه‌های مالیات بر ارزش افزوده نیز شامل این قانون می‌شوند.
خدمات ممکن است حاوی اشتباه تایپی، خطاهای دیگر یا اطلاعات غیردقیق و یا ناقص و یا تاریخ گذشته باشند. بنابراین ما حق هرگونه اصلاح خطا، تغییر، به روز رسانی در هر زمانی بدون اطلاع قبلی را برای خود محفوظ می‌داریم. ما همچنین حق رد/ابطال هرگونه سفارش شما را که براساس اطلاعات تاریخ گذشته، حاوی خطا، اطلاعات غیر دقیق مربوط به قیمت، شرایط پرداخت و شرایط استرداد باشد را برای خود محفوظ می‌داریم.


ج- پرداخت

بعد از انجام عملیات پرداخت، مرحله کنترل صحت پرداخت را انجام و سپس پردازش سفارش شما را آغاز خواهیم کرد.


د- استرداد

با توجه به ماهیت محصولات دیجیتالی امکان استرداد برای قالب‌ها و ماژول‌هایی که در فصل اول به فروش می‌رسند وجود ندارد مگر یکی از شرایط زیر برقرار باشد:

  1. محصول آن چیزی نباشد که در توضیحات آمده. به این معنی که ماهیت محصول کاملا با چیزی که در توضیحات آن آمده است متفاوت باشد. در این صورت می‌توانید درخواست استرداد کنید.
  2. محصول مشکل امنیتی داشته باشد. اگر مشکل امنیتی گزارش شود ما موظف هستیم که مشکل را به سرعت برطرف کنیم. اگر مشکل به راحتی و در زمان مناسب برطرف نشود می‌توانید درخواست استرداد کنید.
  3. پشتیبانی وعده داده شده ارائه نشود. اگر ما در تبلیغات و توضیحات محصول را با پشتیبانی معرفی کنیم و برای آن پشتیبانی ارائه نشود، شما می‌توانید درخواست استرداد کنید.


ه- خدمات ارائه‌شده توسط مجریان

تمام محصولات/خدماتی که توسط دیگر مجریان (بجز فصل اول) انجام شوند، در صفحه محصول به طور کامل معرفی خواهند شد. فصل اول به عنوان پلت‌فرم ارائه خدمات، نقشی در مشاوره، اجرا یا پشتیبانی این محصولات ندارد. هرگونه درخواست پشتیبانی یا حل مشکل باید به تیم مجری مربوطه اعلام شود و فصل اول به عنوان پلت‌فرم ارائه خدمات هیچ نقشی در انجام خدمات و خدمات پس از فروش ندارد.

چه زمانی استرداد امکان پذیر نیست:

اگر ماهیت محصول با توضیحات و دموهای آن یکی باشد و به درستی عمل کند، هیچ تعهدی مبنی بر استرداد در شرایط زیر وجود ندارد:

  • شما دیگر نیازی به محصول ندارید.
  • محصول انتظارات شما را برآورده نکرده است.
  • نظرتان عوض شده است.
  • اشتباهاً محصولی را خریده باشید.
  • دانش کافی برای کار کردن با محصول را نداشته باشید.
  • درخواست حسن نیت داشته باشید یا
  • دیگر به محصول دسترسی نداشته باشید به دلیل اینکه از سایت حذف شده باشد. (توصیه می‌کنیم بعد از خرید محصول بلافاصله آن را دانلود نماید تا چنین شرایطی برای شما پیش نیاید.)

هـ- افزونه‌های غیراصلی 

در صورت وجود هر گونه افزونه‌ی (ماژول، قالب، پلاگین و...) نال شده، غیر اصل، یک‌بارخرید-چندبارفروش، بدون لایسنس و از این دست روی سایت فروشگاهی پرستاشاپی شما (نصب/غیرنصب، فعال/غیرفعال)، به دلیل نقض کپی رایت و دستکاری احتمالی در کدهای افزونه توسط شخص/گروه نال‌کننده، فصل اول هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها نمی‌پذیرد.

همچنین در صورت مشاهده ماژول، قالب، پلاگین و هر نوع افزونه‌ای از وب‌سایت‌های نال کننده (مانند پرستاتـــــولز و راســـــت‌چین و...) روی وب‌سایت کاربر، به دلیل به خطر افتادن ماژول‌ها، قالب‌ها و پلاگین‌های فصل اول و سانی‌تو، تمام حساب‌های کاربری ایشان در فصل اول و سانی‌تو غیرفعال خواهد شد و هیچگونه خدماتی به ایشان ارائه نخواهد شد.

۷. شرایط استفاده از خدمات خرید ماژول و قالب خارجی

۱. کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش «نکات قبل از خرید» و یا توضیحات مربوطه به هر سرویس را بطور کامل مطالعه نماید. در صورت عدم توجه به این نکات و ثبت سفارش ، مشمول بند ۴.۷. خواهد شد.

۲. در صورتی که سفارشی به‌صورت ناقص ثبت شود و یا مشکلی در انجام آن سفارش باشد موضوع از طریق ایمیل/تلفن به کاربر اطلاع داده می شود و کاربر موظف است طی بازه ۴۸ ساعت موضوع را رسیدگی کرده و پاسخ دهد. در صورتی که طی این بازه زمانی پاسخی از طرف کاربر دریافت نگردد سفارش به‌طور یک طرفه از جانب سایت کنسل شده و مشمول ۱۵٫۰۰۰ تومان جریمه می‌گردد.

۳. در صورتی‌که پس از انجام پرداخت به هر دلیلی آن پرداخت برگشت زده شود و یا مشکل از سمت مقصد باشد، مبلغ بازگشتی پس از کسر ۹ درصد کارمزد و سایر هزینه‌های احتمالی پس از گذشت یک هفته به مشتری عودت داده می‌شود. در این حالت کاربر می‌تواند معادل دلاری خود را تقاضا کند و یا به‌صورت ریالی درخواست برگشت دهد که در این حالت دلار به نرخ خرید سایت با کاربر محاسبه می‌شود. همچنین برای سفارشات کمتر از ۵۰ دلار حداقل مبلغ ۱۵٫۰۰۰ تومان جریمه تعلق خواهد گرفت.

۴. در صورت انصراف از سفارش پس از ارسال فرم، مبلغ شما پس از کسر ۱۵٫۰۰۰ تومان جریمه قابل بازگشت‌است.

۵. برگشت وجه و یا تسویه حساب با کاربران در هر حالتی مشمول ۸۰۰۰ تومان کارمزد خواهد شد.

۶. انجام درخواست‌های پرداختی که از طریق سایت ارسال می‌شوند، از حداقل یک ساعت تا حداکثر ۴۸ ساعت (با توجه به نوع پرداخت و سرویس مربوطه وعدم برخورد با روزهای تعطیل ) به طول خواهد انجامید.

۷. مشتری موظف است تا قبل از خرید ، هرگونه توقعی که از سرویس دارد را با پشتیبانی هماهنگ نماید و از وجود یا عدم وجود آن مطمئن شود. به همین دلیل پس از ارسال سفارش ، تمام مسئولیت‌ها به عهده مشتری خواهد بود و ما هیچ عذری را نخواهیم پذیرفت.

۸. پس ثبت سفارش ، کاربر تا حداکثر ۵ دقیقه مهلت دارد تا ما را در جریان انصراف خود قرار دهد. و پس از گذشت این زمان در صورت انجام سفارش، کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می‌کند.

۹. کاربر بایستی قبل از ارسال درخواست خود از مبلغ دقیق سایت مقصد اطمینان حاصل نماید. در صورتیکه پس از پرداخت مبلغ توسط ما، این مبلغ بیش از مقدار ارسالی توسط مشتری باشد ، مشتری موظف است تا مابقی آن را با توجه به قیمت روز موجود در فرم مربوطه به ما پرداخت نماید و تا آن زمان ما بعنوان پرداخت کننده می‌بایست از ارسال سرویس مورد نظر و یا ارائه مجدد هر سرویسی تا تسویه حساب نهایی اجتناب نماییم.

۱۰. مشتری وظیفه دارد تا قبل از ثبت سفارش از صحت اطلاعات مهمی نظیر میزان مبلغ پرداختی، اطلاعات پرداخت و… اطمینان کامل حاصل کند، در غیر این‌صورت هیچ راه برگشتی وجود نخواهد داشت و تمام عواقب آن به عهده مشتری است، که بازگشت هزینه به مشتری مشمول قوانین بازگشتی ما + سایت سرویس دهنده است.

۱۱. هنگامی که کاربر سفارشی را در سایت فصل اول ثبت می‌کند بیانگر این است که وی تمام قوانین و مقررات را مطالعه کرده و پذیرفته است. کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده است.

۸.نمایندگی

فصل اول در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی فصل اول اطلاع دهید.


۹.قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فصل اول هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق راه‎‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

سایت فصل اول حق خود می‌داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد، هرچند این تغییرات از طریق ایمیل یا درج خبر در سایت به اطلاع کاربران خواهد رسید.

فهرست

تنظیمات

برای افزودن این محصول به محبوب‌ها، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب