قالب پرستاشاپ 

شاید از اینکه در این صفحه تنها دو قالب وجود داره تعجب کنید! ما حق را به شما می‌دهیم، چرا که جای تعجب هم دارد.

اما دلیل این اتفاق این است که قالب‌های «پاندا - سانی‌تو» و «ترنسفرمر - سانی‌تو» بدون اغراق قدرتمندترین قالب‌های پرستاشاپ در سراسر دنیا هستند که تمام نیازهای یک مدیر فروشگاه را برطرف می‌کنند. چطور؟ هر دوی این قالب نزدیک به ۵۰ ماژول اختصاصی دارند و بیش از ۵۰ هوک اختصاصی که این دو قالب را تبدیل به قدرتمند‌ترین و پرامکانات‌ترین قالب‌های پرستاشاپ در دنیا کرده است.

فصل اول که به عنوان مرجع آموزش پرستاشاپ در ایران شناخته می‌شود، که خدمات پشتیبانی پرستاشاپ (قالب و ماژول و هسته پرستاشاپ و...) هم ارائه می‌کند. در این بین بعد از کار کردن با بیش از ۴۰ قالب پرستاشاپ (ایرانی و غیر ایرانی - از Warehouse گرفته تا قالب پیش‌فرض پرستاشاپ) به این نتیجه رسید که هیچ قالبی قابل مقایسه با «پاندا - سانی‌تو» و «ترنسفرمر - سانی‌تو» نیست.

به همین دلیل، فصل اول که جای خالی این دو قالب قدرتمند را در ایران و در میان کاربران فارسی‌زبان حس می‌کرد، به عنوان نماینده رسمی و انحصاری در ایران همکاری خود با sunnytoo.com را آغاز نمود.

در نتیجه اگر در ظاهر در این شاخه تنها دو قالب وجود دارد، اما این دو قالب در واقع قدرتمند‌ترین و پرامکانات‌ترین قالب‌های حال حاضر پرستاشاپ در دنیا هستند که بی‌نهایت ظاهر مختلف را برای وب‌سایت فروشگاهی شما به ارمغان می‌آورند.

از مزایای این قالب‌ها می‌توان به این نکته‌ی اساسی اشاره کرد که با کمک تنظیمات و امکانات در بخش ادمین فروشگاه، امکان ویرایش قالب بدون کدنویسی تا حد زیادی برای مدیر سایت فراهم شده است تا هر سایت بتواند نسبت به سایت‌های دیگر متفاوت باشد. بر خلاف سایر قالب‌هایی که یک حالت استاتیک و یک‌نواخت را به شما ارائه می‌دهند و تنها محتوای درون آن‌ها رو می‌توانید تغییر دهید.

مزیت دوم این قالب‌ها همراه بودن قالب پرستاشاپ ۱.۶ و ۱.۷ در یک محصول است. به این معنی که با خرید قالب پاندا هم فایل قالب برای پرستاشاپ ۱.۶ و هم فایل قالب برای پرستاشاپ ۱.۷ و با خرید قالب ترنسفرمر هم فایل قالب پرستاشاپ ۱.۵، هم ۱.۶ و هم ۱.۷ را دریافت می‌کنید.

بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

کد QR