استراتژی‌های فروش – تسلط کامل بر فرآیند فروش

(بدون امتیاز)
200,000 تومان
sales-strategies-fasleaval-academy-mini
sales-strategies-fasleaval-academy-mini
برنامه درسی خالی است

امتیاز کاربران

میانگین امتیاز

0
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
200,000 تومان

این دوره به زودی آغاز خواهد شد.


لطفاً برای آگاهی از آغاز دوره‌ی

«استراتژی‌های فروش - تسلط کامل بر فرآیند فروش»

ایمیل خود را وارد کنید.

درباره‌ی این دوره

«فروش» مهارتیه که در تمام زندگی به درد می‌خوره. ما هر روز، در موقعیت‌های بسیار متنوعی با سایر افراد جامعه تعامل داریم. اگه یه لحظه مکث کنید و راجع به این موقعیت‌ها فکر کنید، می‌بینید که خیلی از اون‌ها موقعیت‌های مربوط به فروش هستن. ممکنه برای یه شغلی مصاحبه بشید، یا با یه مشتریِ بالقوه‌ی جدید ملاقات داشته باشید یا تلاش می‌کنید که یه نفر دیگه رو قانع کنید که ایده‌ی شما درسته. همه‌ی این موقعیت‌ها به فروش مربوط میشن و در این دوره‌ی آموزشی شما یاد می‌گیرید که فروشنده‌های دارای عملکرد بالا چطور از مهارت‌ها و دانش‌های ضروری استفاده می‌کنن تا هر دفعه که با کسی تعامل برقرار می‌کنن، موفق باشن. یاد می‌گیرید که چطور مشتری‌ها رو جذب و راضی کنید، در موقعیت‌های مختلف از مهارت‌های فروش استفاده کنید، داستان‌های تأثیرگذاری رو تعریف کنید، فرآیندِ فروش در فعالیت‌های کارآفرینی رو مدیریت کنید، و از ابزارهای مهم موردنیاز برای ساختنِ شرکت، شغل و زندگیِ موفق استفاده کنید.

این دوره‌ی آموزشی مثل یک سفر ماجراجویانه و اکتشافی طراحی شده. با استفاده از یک سری سخنرانی‌ها، مقالات و تمرینات واقعی، که برای خارج کردنِ شما از منطقه‌ی ایمن طراحی شدن، مطالب به شما آموزش داده می‌شه و ازتون امتحان می‌گیریم. ما مسائل و مفاهیم مربوط به فروش و کارآفرینی رو هم در مدل B2B (بنگاه به بنگاه) و هم B2C (بنگاه به مشتری) بررسی می‌کنیم. شما با چارچوب‌هایی آشنا میشید که دانش، مهارت و نظم موردنیاز برای موفقیت در بحث فروش رو براتون مشخص می‌کنن. تکالیف شما اینه که یه تمرین تبادل کالا انجام بدید، به یه سری پرسش پاسخ بدید و جعبه‌ابزارِ فروشِ Craig Wortmann رو که دارای این 10 ابزار هست بسازید:

 1. لیستِ اهدافِ فیلترشده (Filtered Target List)
 2. پیش‌پرده‌ی فروش (Your Sales Trailer)
 3. هنر مکالمه‌ی فروش (The Art of the Sales Conversation)
 4. سناریوهای احتمالی (A prospecting script)
 5. یک ایمیلِ مقدماتی و معرفی‌نامه‌ای (An introductory email)
 6. چک‌لیستِ سؤالاتِ مقدماتی (A Qualification Questions Checklist)
 7. چک‌لیستِ سؤال‌های تأثیرگذار (A list of Impact Questions)
 8. لیست مخالفت‌ها (An Objections and Responses Checklist)
 9. پروپوزال (A Proposal)
 10. یه قالب برای داستان‌ها. (Your Story Matrix)

هدف من از این دوره‌ی آموزشی اینه که به شما، با هر سطح از توانایی که دارید، کمک کنم تا این جعبه‌ابزار فروش رو بسازید و بر دانش و مهارت‌های فروش مسلط بشید، چیزی که زندگیِ شما رو تغییر خواهد داد!

 

این دوره برای چه کسانی مناسبه

۳ گروه اصلی می‌تونن مخاطبین این دوره‌ی آموزشی باشن:

 1. فروشنده‌ها؛ هدف این دوره اینه که مهارت و دانش فروش رو در شما ایجاد کنه یا اون رو بهبود ببخشه. سخنرانی‌ها، تمرین‌ها و ابزارهایی که ما ارائه میدیم به شما کمک می‌کنه تا رویکردتون رو نسبت به مشتری مجدداً ارزیابی کنید و در هر «تماسی» که طی فرآیند فروش پیش میاد خیلی بهینه‌تر و کارآمدتر عمل کنید.
 2. کارآفرین‌ها؛ زمانی که کارآفرین‌ها تلاش می‌کنن تا کسب‌وکارشون رو رشد بدن، فوراً با یه چالش روبه‌رو میشن: چطور باید مشتری‌های بیشتری رو جذب و نگهداری کنم طوری که کسب‌وکارم به یه رشد ثابت و پایدار برسه؟ این دوره طوری طراحی شده که درکِ کارآفرین‌ها رو از فرآیند فروش و مهارت‌های منحصربه‌فردی که برای موفقیت بهش نیاز دارن، بالا ببره.
 3. کسانی که به دنبال تغییر شغل‌اند؛ بیشترِ افراد در طول زندگی چندین بار شغل خودشون رو تغییر میدن. در دوره‌هایی که تغییر شغل انجام میشه، معمولاً افراد استرس زیادی رو تجربه می‌کنن چون گشتن به دنبال یه شغل جدید یا تغییر دادن شغل یه نوعِ دیگه از فروش به حساب میاد: شما دارید خودتون رو می‌فروشید!

این دوره به این دسته از افراد کمک می‌کنه تا دیدگاهِ جدیدی رو درباره‌ی چالش فروش بدست بیارن و اون‌ها رو با ابزارهایی مجهز می‌کنه که برای نوشتن فصل بعدیِ زندگی بهش نیاز دارن.

لطفا در این قسمت دیدگاه‌تان را با هم‌دوره‌ای‌های خود به اشتراک بگذارید.